Pazarlama Faaliyetlerimiz

PAZARLAMA FAALİYETLERİMİZ.

Eğer gayrimenkulünüzü bir türlü satamıyor ya da kiraya veremiyorsanız, genellikle iki temel sebep vardır. İlk olarak, gayrimenkulünüzün fiyatı, mevcut piyasa koşullarına uygun bir şekilde belirlenmiyor olabilir. İkinci olarak, gayrimenkulünüzün potansiyel alıcılarla buluşması için gerekli olan pazarlama stratejileri doğru bir şekilde uygulanmıyor olabilir. Bu noktada, gayrimenkulünüzün satışını veya kiralama işlemini yürütecek olan emlak danışmanlık firması ve danışmanın seçimi son derece önemlidir. Tecrübeli, uzman bir Gayrimenkul Danışmanı, gayrimenkulünüz için doğru fiyat analizini yapabilir, uygun pazarlama stratejilerini belirleyebilir ve uygulayabilir ve tüm süreci profesyonel bir şekilde yönetebilir. Bu, başarılı bir satış sürecinin en kritik faktörlerinden biridir. REMAX KUZEY’in gayrimenkul danışmanı Erol ÜNLÜ , sizin için en uygun pazarlama stratejilerini belirler ve uygularlar. Bu sayede, gayrimenkulünüzün en kısa sürede satılması için maksimum tanıtımını yaparlar ve etkili pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirirler.

REMAX Tabelası / Brandası

REMAX KUZEY brandası/tabelası, gayrimenkulünüzün pazarlanması için 7/24 çalışan, etkili pazarlama faaliyetlerinin başında gelir. Mülkünüzün bulunduğu bölgede gezerek arama yapan alıcıların, bölgedeki komşularınızın ve yakınlarının, mülkünüzün satışından/kiralanmasından haberdar olmalarını sağlar. Marka bilinirliği en yüksek, kurumsal gayrimenkul firması olan REMAX brandaları, ciddi olmayan alıcı adaylarını büyük oranda eler ve ciddi alıcı adaylarının iletişime geçmesini sağlar.

Pofesyonel Fotoğraf Çekimi

Kaliteli, profesyonel fotoğraflar ile pazarlanan gayrimenkuller daha fazla ilgi çeker ve daha hızlı, daha kolay pazarlanır. Ciddi alıcılar az sayıda, kalitesiz fotoğraflı gayrimenkuller hakkında yeterince ön izlenim edinemez ve bu ilanlarla daha az ilgilenirler. Bu nedenle, gayrimenkulünüzü maksimum sayıda alıcıya tanıtabilmek için, REMAX KUZEY ilanlarında kaliteli, yüksek çözünürlüklü, doğru açılardan çekilmiş profesyonel fotoğrafları kullanır ve ilanlardan maksimum alıcı çekmenizi sağlar.

 

REMAX.com.tr İlanı

Gayrimenkulünüzün ilanı REMAX ağına girilir. Yüksek ziyaretçi sayısına sahip Remax.com.tr web sayfasında yayınlanır ve siteyi ziyaret eden alıcılara sunulur. REMAX ağına girilen ilanınız, aynı zamanda REMAX bünyesinde faaliyet gösteren tüm gayrimenkul danışmanlarına da açılmış olur ve tüm REMAX gayrimenkul danışmanları uygun alıcı adaylarına sizin mülkünüzü de sunabilir. Gayrimenkulünüzün satışı için REMAX KUZEY Erol ÜNLÜ ile yetkilendirdiğinizde TÜM Türkiye'de REMAX’li gayrimenkul danışmanı portföyünüze alıcı adayı getirebilir.

 

Sahibinden.com İlanı

Sektörün önde gelen, en yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinden olan Sahibinden.com’da gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Sahibinden.com da ilanlarınız yalnızca fotoğraflar ve açıklama ile değil, ofisimiz tarafından çekimi yapılan gayrimenkulünüzün 3D 360° sanal turu da eklenerek yayınlanır. Ofisimiz tarafından alıcılara sunulan bu imkan ile ilanınız ön plana çıkar, ilanınızı ziyaret eden alıcı adayları gayrimenkulünüzü içerisindeymiş gibi kolaylıkla gezebilirler.

 

Özellikler Sayfası

Gayrimenkulünüze ait fotoğrafların, özelliklerin, açıklamaların yer aldığı özellikler sayfası hazırlanır ve gayrimenkulünüzü görmek isteyen ve ziyaret eden alıcı adaylarının her birisine verilir. Alıcı adayları genellikle birden fazla mülkü gezerler ve kararlarını, gezdikleri mülklerden kendi ihtiyaçlarına uygun olanları karşılaştırarak verirler. Mülkünüzü gezen alıcı adaylarına verilen gayrimenkulünüze ait özellikler sayfası, karar aşamasında sizin mülkünüzü, özelliklerini daha kolay hatırlamalarına yardımcı olur. Özellikler sayfası aynı zamanda gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgede faaliyet gösteren, diğer etik çalışan emlak firmalarına, mülkünüzü tanıtmak, potansiyel müşterilerine mülkünüzü de sunarak, paylaşımlı çalışmak üzere dağıtılır ve bu emlak ofisleri de mülkünüze alıcı getirebilirler.

 

Video Tanıtımı

Gayrimenkulünüzün tanıtım videosu hazırlanır ve ilanlarınız videolu ilan olarak yayınlanır. Videolu ilanlar daha fazla ziyaretçi alır ve ziyaretçilerin daha fazla ilgisini çeker. Aynı zamanda mülkünüzün tanıtım videosu sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılır.

 

Sosyal Medya Pazarlaması

REMAX Kuzey kurumsal sosyal medya hesaplarımızda, gayrimenkulünüzün ilanı, fotoğrafları, video tanıtımı yayınlanır. Sosyal medya hesaplarımızın ziyaretçileri, gayrimenkulünüze ait tanıtımımızı görürler ve ilgilerini çeken ilanlara alıcı olabilirler veya paylaşabilirler.

 

Bölgedeki Çözüm Ortaklarına Dağıtım

RE/MAX KUZEY, etik kurallara bağlı çalışan, güvenilir tüm gayrimenkul / emlak firmaları ile çalışır. Gayrimenkulünüzü pazarlarken, bölgenizdeki diğer güvenilir tüm emlak firmalarına, mülkünüzün özellikler sayfası dağıtılır, bilgilendirme yapılır ve uygun alıcı / kiracı adayları olması durumunda yönlendirmeleri konusunda iş birliğine gidilir. Böylece RE/MAX KUZEY ile gayrimenkulünüzün pazarlama faaliyetini gerçekleştirirken, REMAX KUZEY profesyonellerinin yanı sıra, aynı zamanda bölgenizde etik çalışan diğer emlak firmaları da mülkünüze alıcı/kiracı adayı getirebilir.

Erol ÜNLÜ

1979 yılı Samsun doğumluyum.Kamu sektöründe yurt içinde ve yurt dışında çalıştım. Gayrimenkul sektörüne Türkiye’nin öncüsü olan RE/MAX ile buluşup RE/MAX KUZEY ailesine katıldım. Samimiyetim,disiplinim, güvenilirliğim,araştırmacı kişiliğim ve iş ahlakımdan ödün vermeden çalışıyorum.Her adımı özenle planlıyor, sizleri sürecin her aşamasında bilgilendiriyorum.Gayrimenkul konusunda benimle iletişime geçin, size özel çözümler sunayım.Unutmayın,bir adım atın gerisi benim işim! 

İletişim

Nasıl yardımcı olabilirim?