HER AİLENİN BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMALI

Gayrimenkul danışmanlığı, son yıllarda önemli bir meslek dalı olarak tanınmış ve değer kazanmıştır. Gayrimenkul danışmanları, emlak sektöründe uzmanlaşmış profesyonellerdir. Bu meslek, alıcılar ve satıcılar arasında güvenilir bir aracı olmanın yanı sıra, pazar analizi, değerleme ve müzakere becerilerini içerir.

Gayrimenkul danışmanlarının görevleri arasında, müşterilere mülk alımı veya satımı konusunda rehberlik etmek, piyasa trendlerini takip etmek, mülk değerlemeleri yapmak ve sözleşme süreçlerini yönetmek bulunmaktadır. Bu sayede, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun en iyi çözümleri sunarak memnuniyet sağlarlar.

Mesleğin tanınması, gayrimenkul danışmanlarının daha fazla eğitim ve uzmanlık kazanmalarını teşvik eder. Bu da sektörde kaliteli hizmetin artmasına katkı sağlar. Ayrıca, mesleğin resmi tanınması, danışmanların etik kurallara bağlı kalarak çalışmalarını teşvik eder ve sektöre olan güveni artırır.

Bu işi  yetkisiz olarak yapan kişilerin, eğitimsiz olarak hizmet vermelerinin, çıkan yasalarla da 
engel olunması sağlanmaktadır.Sizler de bu sektörde eğitim almış,işlerini yasaların düzenlediği esaslar doğrultusunda, belirlenen standartlarda yapan gayrimenkul danışmanları ile çalışmalısınız.

Sonuç olarak, her ailenin bir gayrimenkul danışmanı  olmalıdır.

Saygılarımla 

Erol ÜNLÜ

1979 yılı Samsun doğumluyum.Kamu sektöründe yurt içinde ve yurt dışında çalıştım. Gayrimenkul sektörüne Türkiye’nin öncüsü olan RE/MAX ile buluşup RE/MAX KUZEY ailesine katıldım. Samimiyetim,disiplinim, güvenilirliğim,araştırmacı kişiliğim ve iş ahlakımdan ödün vermeden çalışıyorum.Her adımı özenle planlıyor, sizleri sürecin her aşamasında bilgilendiriyorum.Gayrimenkul konusunda benimle iletişime geçin, size özel çözümler sunayım.Unutmayın,bir adım atın gerisi benim işim! 

İletişim

Nasıl yardımcı olabilirim?